FORUM KURALLARI!!!

Aşağa gitmek

FORUM KURALLARI!!!

Mesaj  Admin Bir Çarş. Tem. 23, 2008 9:16 am

Kutsal simgeler hakkında konuşurken dikkatli olunuz. Biz herşeyin tartışılabilir olduğunu düşündüğümüz için küfür ve kötü söz içermemek şartı ile herşey tartışılabilir diyoruz.


Irk, Din ve Cinsiyet konularında tartışma ve düşünce paylaşımı yapmak istiyorsanız lütfen çok dikkatli olunuz.


Kişisel olarak birine saldırmaktan veya olayları kişiselleştirmekten uzak durunuz.


Forumlarda spam mesajlar veya anlamsız mesajlar göndermeyiniz.


Pornografik, warez, veya diğer yasadışı link veya başlıklar postalamayınız.


Postalana bütün ileti veya linkler postalayanın sorumluluğu altındadır. Bu foum veya web sitesi anlaşmazlık halinde daha fazla bilgi isteme ve silme hakkına sahiptir. Bu olduğunda kimsenin soru sorma hakkı yoktur.


Kullanıcılar moderatörlerin kararlarını halka açık forumlarda tartışamazlar. Bu konudaki bütün tartışmalar veya sorular forum yöneticilerine yönlendirilmek zorundadır. Bunu yapmak için forum içinde bulunan ÖM (Özel Mesaj) hattını kullanabilirsiniz. Eğer hala sorun çözülemediyse Moderatör ve Üye sorunu Admine bildirmek zorundadırlar. Admin son kararı veren yerdir.


Resim postalama kötü ve yasadışı resimler dışında serbesttir. Eğer birden çok resim postalayacaksanız resmi yüklemek yerine resme link verirseniz bizi mutlu edersiniz.


İmzanız resim taşıyabilir (iki tane taşıyamaz) Eklenen resim 25 kb (25000 Byte) den ağır olamaz, fakat bu resimler 300x100 büyük olamaz; 468x60 afişlere izin verilmiştir (bilinen durumlar için). Eğer imzanız izin verilenden büyük ise, bir moderatör tarafından yeniden imza düzenlemesi yapmanız için uyarılacaksınızdır. Ayrıca imzanızı 10 satırdan fazla yapmayınız (Satırlar arasında boşluk bırakamazsınız). Eğer yazı ebatınız büyükse bu sadece 1 satır olarak alınacaktır (unutmayın sadece bir satır). Eğer buna uymazsanız moderatörler imzanızı silme hakkını saklı tutarlar.


Reklam vermek, birşeyin reklamını yapmak kesinlikle yasaktır.


Lütfen başlıklarınızı ve iletilerinizi uygun forumlarda postalayınız. Eğer bir ileti uygun olmayan bir forumda postalanırsa moderatör bu iletiyi silme veya taşıma hakkına sahiptir.


Eğer başlık yanlış bir forumda postalanmışsa, yada başlık forum kurallarını ihlal ediyorsa lütfen forum yönetimini uyarınız. Bunun için forumlarda ve başlıklarda Uyarı butonları bulunmaktadır. Lütfen bu nedenle postalayan kişiye özel mesaj göndermeyiniz. Kendini moderatör olmadığı halde moderatör olarak tanıtan kişiler anında uyarılır ve tekrarlandığı anda yasaklanırlar.


Kuralları çiğneyen her kim olursa anında yasaklanır.


Linklenen ve Kilitlenen başlılar sık olarak süzgeçten geçirilerek yükleri hafifletilir. Eğer başlığınızı göremiyorsanız, aynı konuda bir başlık veya ileti postalamadan önce lütfen bir moderatöre ÖM (Özel Mesaj) gönderiniz ve sorunuz. Biz size o başlığın nereye gittiğini söylemekten mutluluk duyacağız.


Özel mesaj yolu ile yapılan tartışmaları veya atışmaları foruma taşımak bütün yazılarınızın silinmesine yol açar. Özellikle küfürlü yazıları foruma taşırsanız yasaklanırsınız ve bütün iletileriniz silinir (Size yapılan bir hakaret veya yanlış varsa forum yönetimine başvurmanız gerekmektedir forum taşımak değil)

Eğer dışarıdaki bir kaynağa forumlardan link veriyorsanız, öncelikle tartışmaya katılarak kendi düşünceleriniz açıklamak zorundasınız. Direk olarak açıklama yapmadan veya bir kaç cümle yazarak başka bir siteye link verirseniz önce uyarılır sonra yasaklanırsınız. Eğer düşüncelerinizi açıkladıktan sonra hala kaynağa link vermek istiyorsanız tam olarak kaynağın bulunduğu sayfaya veya belgeye link vermek zorundasınız. Belge, dosya veya yazı yerine genel site linki verirseniz uyarılır veya yasaklanırsınız.

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 31
Kayıt tarihi : 23/07/08

Kullanıcı profilini gör http://emreaydinfan.hareketforum.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz